KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 13253343
nr 1325 3343
Blandteknik
Oidentifierad konstnär. Signerad, 63x33 cm
Utrop:
800 kr
Såld:
500 kr
måndag 11 maj 2020
kl 18:48:42
450 kr
350 kr
400 kr (Budbetjänt)
450 kr
450 kr (Budbetjänt)